top of page

FAQ

 • Nasıl sipariş verebilirim?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları izleyin: Kapıda Ödemek isterseniz; iki seçenek sunulmaktadır. Kapıda Ödeme Nakit ve Kapıda Ödeme Kredi Kartı iki seçenekten birini seçebilirsiniz. Kapıda ödemelerde siparişinize ek 10 TL faturanıza eklenmektedir. Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Havale ile ödeme yapacaksanız, “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz. Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla” butonunu tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Blok Sayfamızdan Abone Olabilirsiniz Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.
 • Siparişim ne zaman teslim edilir?
  Siparişleriniz aynı gün yada sonraki gün içerisinde Nakliye Aracı İle veya Kendi Aracınız İle veya kargoya teslim edilir. Yurtiçi kargo ile gönderim sağlanır. Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerekiyor? Ürün/hizmetinizi "hasarlı" ya da ambalajı "deforme" olup olmadığı ve ürünün faturası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. "Hasar" ya da ambalajda "deforme" yoksa faturası ile birlikte teslim alabilirsiniz. Kargo ürün teslimat sırasında siparişim hasarlı getirdi. Ne yapmalıyım? Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.
 • Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmalıyım?
  Kargo Hasar Tespit Tutanağı" olmadan teslim alınan ürün/hizmetteki hasar/deformasyon firmamız sorumluluğunda değildir.
 • Yanlış ürün geldi , Ne yapmalıyım?
  Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, firmamıza telefondan ulaşım sağlayınız. Ürününüz firmamız tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, Kargo Bilgileri Bölümünden kargosunu siparişiniz dışında kendiniz kapıda ödemek isterseniz Yurtiçi Kargo (ALICI ÖDER) seçeneğini seçmeniz gerekecektir. Eğer siparişinizle birlikte ödemek isterseniz Yurtiçi Kargo (GÖNDERİCİ ÖDER) seçeneğini seçtiğinizde sitemiz otomatik olarak kargo ücretini siparişinize ekleyecektir. “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. Kapıda Ödemek isterseniz; iki seçenek sunulmaktadır. Kapıda Ödeme Nakit ve Kapıda Ödeme Kredi Kartı iki seçenekten birini seçebilirsiniz. Kapıda ödemelerde siparişinize ek 10 TL faturanıza eklenmektedir. Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Havale ile ödeme yapacaksanız, “Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz. Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla” butonunu tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz. Siparişim ne zaman teslim edilir? Siparişleriniz aynı gün yada sonraki gün içerisinde kargoya teslim edilir. Yurtiçi kargo ile gönderim sağlanır. Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmam gerekiyor? Ürün/hizmetinizi "hasarlı" ya da ambalajı "deforme" olup olmadığı ve ürünün faturası olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. "Hasar" ya da ambalajda "deforme" yoksa faturası ile birlikte teslim alabilirsiniz. Kargo ürün teslimat sırasında siparişim hasarlı getirdi. Ne yapmalıyım? Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz. Üründe hasar olduğunu kargodan ürünü teslim aldıktan sonra fark ettim, ne yapmalıyım? Kargo Hasar Tespit Tutanağı" olmadan teslim alınan ürün/hizmetteki hasar/deformasyon firmamız sorumluluğunda değildir. Yanlış ürün geldi , Ne yapmalıyım? Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbirinden farklı ise ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunlar için, firmamıza telefondan ulaşım sağlayınız. Ürününüz firmamız tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı kontrol edilerek, incelenmek üzere işleme alınır. Yapılan inceleme sonrasında doğru ürün değişimi yapılarak ürün adresinize yeniden gönderilir.
bottom of page